MAC Blush Peaches alebo líčka ako v rokoch 60-tychMac Blush Peaches (£17 za 6g) je popisovaná ako "sheertone", čo by sa dalo preložiť - jemné alebo priehľadné tónovanie. To znamená, že prvé nanesenie lícenky je veľmi jemné a prirodzené, ale ak chcete, viacerými vrstvami môžte taktiež dosiahnuť výrazné sfarbené líčka. Osobne úplne zbožňujem vzhľad ala výrazné líčka a pery, alebo výrazné líčka a oči ;)

Odtieň Peaches je krásna broskyňová farba, ktorá vo mne navodzuje atmosféru 60-tych rokov...je matná bez trblietok, takže vyzerá veľmi prirodzene. Perfektná na každodenné líčenie! Pekne ľadí s teplými hnedými tieňmi na očiach a keď tvár poprášite bronzerom, výzor je dokonalý!


Anglická modelka Twiggy bola považaná za symbol krásy najmä v 60-tych rokoch

Veľmi často sa dočítam hlavne v našich časopisoch, že broskyňové a oranžové odtiene lícenky sú vhodné skôr pre tmavšie typy pleti a ružové odtiene zase pre bledšie typy pleti. Nie je to pravda! Broskyňová lícenka vyzerá nádherne aj na bledej pleti, sama som jej "majiteľkou".
Veľmi záleží od typu človeka, vždy! Nič neplatí na všetkých rovnako.


Vašej kamarátke s bledou pleťou broskyňová, alebo oranžová lícenka sedieť nemusí, ale to neznamená, že nebude sedieť aj Vám! Odporúčala by som si kúpiť lacnejšiu lícenku broskyňovej farby (kvalitné lícenky nájdete napríklad u značky Rimmel za veľmi nízke ceny), chvílu používať a uvídite ako Vás budú vnímať iní a hlavne ako sa "v nej"  budete cítíť Vy sama :)
Lícenka by mala byť jednou z našich základných pomocníkov krásy..

Nič totiž nevyzerá krajšie ako žiarivé a zdravé líčka!
Čo sa mi na tomto výrobku páči :
- matná farba
- veľmi ľahko sa s ňou pracuje
- dlho-trvácnosť
- cena

Čo sa mi nepáči :
- zatiaľ som ani u jednej lícenky od MAC nenašla nič negatívne

Kanadskú značku MAC cosmetics u nás bohužiaľ nezakúpite. Produkty neposielajú z americkej ani z anglickej stránky.. Zakúpiť ich ale môžete u našich susedov v Rakúsku a Čechách alebo na českej stránke http://mac.nabizi.cz/. Poštovné Vás víde na 6€.


 HODNOTENIE -   9/10  (A)

CONVERSATION

4 komentárov:

 1. vyzerá to dobre,akurát mi dochádza lícenka aneviem aku snačku si mam kupiť...a už nechcem broskyňovú farbu ,niečo iné..

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ak nemáš príliš mastnú pleť, skús vyskúšať novú krémovú lícenku od Gosh 004 Silky Rose(hodvábna ružová), vyzerá nádherne..zvažujem kúpu :) Krémové lícenky vyzerajú ešte prirodzenejšie ako púdrové.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. práveže mám mastnú ale len T zonu.lica su suché

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Kombinovavá pleť, presne ako ja :)V tom prípade by ti mala vyhovovať.
  (krémová lícenka sa nanáša na makeup, až potom ľahko prepudruješ tvár, pre zafixovanie makeupu)

  OdpovedaťOdstrániť